NK Novi Travnik - FK Fojnica 3:1

Admin | 5/05/2014 | 0 komentari

Na Gradskom stadionu u Novom Travniku pred oko 100 gledalaca, nogometaši Novog Travnika upisali su novu pobjedu.na svome terenu protiv Fojnice. Naši momci su slavili sa 3:1

Zbog loših vremenskih uvjeta, kiše koja je neumorno padala, Novotravničani su laganim tempom ušli u igru. U prvih je 40. minuta bilo nekoliko izglednih prilika za domaće, kao i jedna pogođena stativa, a onda u 45. minuti golom Senida Hodžića Novotravničani vode 1:0.

Drugo je poluvrijeme započelo jačom igrom, Novotravničani su pritiskali sa svih strana, pa se u 49. minuti susreta zabio i drugi gol za domaće, a loptu je u mrežu Fojničana smjestio Sabahudin Petak.

Iz dosuđenog jedanesterca, kapiten ekipe NK ‘Novi Travnik’, Ivan Rezdeušek u 75. minuti utakmice podiže vodstvo na 3:0. Gosti na samom kraju utakmice tačnije u 89. minuti uspijevaju smanjit rezultat na 3:1, gol za Fojničane postiže Semir Biščo.Unatoč kiši i hladnom vremenu na utakmici je bilo stotinjak vjernih navijača.